Valsts apmaksāto planšetdatoru šogad saņems 350 klienti

Kopš februāra sākuma SIA “LNS Surdotehniskās palīdzības centrs” atsāk klientiem par valsts budžeta līdzekļiem izsniegt digitālo vizuālo saziņas ierīci (planšetdatoru). Šobrīd to jau ir saņēmuši 32 klienti.

 

Šogad izsniedzam Lenovo Tab M10 (3rd Gen) planšetes modeli ar jaunāku android sistēmu un lielāku operatīvo atmiņu, ko piegādājis AS “CapitaL”.

 

2023. gadā šo valsts apmaksāto tehnisko palīglīdzekli būs iespēja saņemt 350 klientiem.

 

Ja persona vēlas saņemt šo tehnisko palīglīdzekli ar paaugstinātu funkcionalitāti, to var iegādāties par saviem līdzekļiem. Šādā gadījumā no valsts budžeta līdzekļiem tiek segta tehniskā palīglīdzekļa zemākā cena, kas šobrīd ir 277.70 eiro, bet starpību persona sedz no saviem līdzekļiem. Vairāk par to lasiet – https://surdocentrs.lv/paaugstinatas-funkcionalitates…/

 

Plašāka informācija par digitālās vizuālās saziņas ierīces tehniskajiem parametriem ir pieejama mūsu mājaslapas sadaļā –  https://surdocentrs.lv/…/digitalas-vizualas-sazinas…/

 

✍️Atgādinām, ka valsts apmaksātu digitālo vizuālās saziņas ierīci var saņemt vājdzirdīgas un nedzirdīgas personas no septiņu gadu vecuma, kuras izmanto šajos noteikumos minētos sociālās rehabilitācijas vai surdotulka pakalpojumus (skat. Kārtība, kādā Latvijas Neredzīgo biedrība un Latvijas Nedzirdīgo savienība sniedz sociālās rehabilitācijas pakalpojumus un nodrošina tehniskos palīglīdzekļus – tiflotehniku un surdotehniku (likumi.lv).
Surdotehniskās palīdzības centrā uz vietas iesniedz vai nosūta pa pastu uz adresi: Elvīras iela 19, Rīga, LV 1083, vai pa e – pastu uz ln[email protected], ja dokumenti noformēti ar drošu elektronisko parakstu:
• iesniegumu tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai;
• ārstējošā ārsta atzinumu tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai.
Ja atkārtoti piesakās, tad ārsta atzinums nav vajadzīgs, pietiek tikai ar iesniegumu.

 

 

Uzraksti mums!
Ievadiet vārdu
Ievadiet korektu e-pastu
Ievadiet jautājumu
Ievadiet Captcha

Paldies, ziņa ir nosūtīta!