Klausīties

Signalizēšanas ierīces ar vibrāciju un/vai gaismas signālu bērnu un kopjamu personu uzraudzībai (videoauklītes)

Jenile trīsdaļīgs bezvadu palīglīdzeklis –

sastāv no raidītāja un diviem uztvērējiem. Tas paredzēts zīdaiņu raudu, kopjamu personu saucienu u.c. skaņas signālu pārveidošanai nedzirdīgajam klientam skaidri uztveramā veidā – ar kombinēto mehānisko (vibrēšanas) signālu un mirgojošas gaismas signālu.

 

Komplektā:

Raidītājs – pārvietojamā ierīce ar regulējamu skaņas jutīgumu, novietojuma leņķi, “nakts gaismu”.

  • Jauda 433 MHz, kas nodrošina minimizētu apkārtējo trokšņu iejaukšanos.
  • Diapazons: 200 m.

Pirmais uztvērējs – ierīce ar iebūvētu krāsainu displeja ekrānu bērna/ kopjamas personas novērošanai ar spēcīgu vibrācijas funkciju. Papildus ar regulējamu skaņas jutīgumu, klipsi piestiprināšanai pie jostas un ar pogām iestatījumu aktivizēšanai. Ierīcei ir gaismas indikators par akumulatora uzlādes statusu.

 

Otrais uztvērējs – savienots ar vibrospilvenu. Tā ir neliela pārvietojama ierīce, kas mirgojošas gaismas signāla veidā sniedz informāciju par ienākušo skaņu ar regulējamu gaismas signāla ilgumu. Par bērna raudām vai cilvēka saucienu ierīce paziņo ar gaismu zilā krāsā.

Uztvērējam pievienotais vibrospilvens, ienākot skaņas signālam, sāk spēcīgi vibrēt.

 

 

Kā pieteikties valsts apmaksātajiem palīglīdzekļiem?

 

Valsts apmaksātu signalizēšanas ierīci ar vibrāciju un/vai gaismas signālu bērnu un kopjamu personu uzraudzībai (videoauklītes) var saņemt  vājdzirdīgi un nedzirdīgi cilvēki, ja dzirdes zudums ir no 55 dB (labāk dzirdošajā ausī). Lai saņemtu šo ierīci, Latvijas Nedzirdīgo savienībā ir jāiesniedz(vai jānosūta pa pastu vai elektroniski atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu):

 

1) rakstisks iesniegums. Iesniegumā norāda vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīvesvietas adresi, tālruņa numuru, elektroniskā e-pasta adresi, informāciju par vēlamo saziņas veidu, nepieciešamo tehnisko palīglīdzekli (iesnieguma paraugu skat. pievienotajā failā);

 

2) ģimenes ārsta atzinums vai atbilstošas specialitātes ārstniecības personas atzinums tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai, kurš izsniegts ne vēlāk kā sešus mēnešus pirms dokumentu iesniegšanas (atzinuma paraugu skat. pievienotajā failā). Ja Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (VDEĀK) izsniegtajā informācijā par invaliditātes noteikšanu ir norādīts, ka jums ir dzirdes funkcionēšanas traucējumi, tad atzinumu var neiesniegt.

 

3) Ja jūs aprūpējat bērnu līdz pusotra gada vecumam, tad dokumenta kopiju, kas apliecina, ka jūs kopjat un audzināt bērnu līdz pusotra gada vecumam (piemēram, bērna dzimšanas apliecība, bāriņtiesas lēmums).

 

4) Savukārt personām, kuru aprūpē un uzraudzībā ir persona, kurai ir nepieciešama kopšana, jāiesniedz VDEĀVK lēmums par īpašas kopšanas nepieciešamību vai ģimenes (vispārējās prakses) ārsta atzinums par pastāvīgas uzraudzības un kopšanas nepieciešamību.

 

Garantijas apkalpošana

 

SIA “Kktrade”

Audēju iela 15 – 4, Rīga, LV-1050

Otrdienās un ceturtdienās no 10:00 līdz 17:00

+371 20202855

E-pasts: [email protected]

 

Uzraksti mums!
Ievadiet vārdu
Ievadiet korektu e-pastu
Ievadiet jautājumu
Ievadiet Captcha

Paldies, ziņa ir nosūtīta!