Klausīties

Sāk izsniegt skaņas indikatorus ar dūmu detektoru

No marta SIA “LNS Surdotehniskās palīdzības centrs” par valsts budžeta līdzekļiem sāk izsniegt trīs veidu skaņas indikatora ar gaismas signālu komplektu. Tas ir daudzfunkcionāls palīglīdzeklis, kas sastāv no diviem raidītājiem un diviem uztvērējiem, un ir paredzēts dūmu detektora skaņas un mobilā telefona zvana, durvju zvana vai domofona zvana signāla pārveidošanai cilvēkiem ar dzirdes zudumu uztveramā veidā (ar mirgojošu gaismas signālu un vibrāciju). Līgums par šo tehnisko palīglīdzekļu piegādi 2021. gadam tika noslēgts 28. janvārī ar SIA “MEDAUDIO” un SIA “KKtrade”, kuri uzvarēja publiskajā iepirkumu konkursā.

 

  • Firmas “Bellman & Symfon” ražoto skaņas indikatoru ar gaismas signālu, kura komplektā ir dūmu detektors un mobilā telefona zvana detektors (260 gab.), piegādā SIA “MEDAUDIO”

 

  • Firmas “Humantechnik” skaņas indikatoru ar gaismas signālu, kura komplektā ietilpst dūmu detektors un durvju zvans (234 gab.), piegādā SIA “KKtrade”
 
 

 

 

 

  • Firmas “Bellman & Symfon” ražoto skaņas indikatoru ar gaismas signālu, kura komplektā ir dūmu detektors un domofona zvana detektors (140 gab.), piegādā SIA “MEDAUDIO”

 

  • Savukārt vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem cilvēkiem, kuriem ir redzes zudums, tiks piedāvāts firmas “Bellman & Symfon” ražotais skaņas indikators ar mehānisko un gaismas signālu. Tā komplektā ietilpst dūmu detektors un tālruņa un digitālo zvanu detektors (20 gab.). Par šo tehnisko palīglīdzekļu piegādi 23. februārī noslēgts līgums ar SIA “KKtrade”

 

  • SIA “LNS Surdotehniskās palīdzības centrs” turpina izsniegt firmas “Fire Angel” ražoto dūmu detektoru. Par šī dūmu detektora piegādi (490 gab.) piegādi tika noslēgts līgums ar SIA “KKtrade” pagājušā gada 14. septembrī.

 

Tātad, atbilstoši klientu funkcionālajām vajadzībām, tiek piedāvāti piecu veidu skaņas indikatori ar dūmu detektoru, kas speciāli pielāgots cilvēkiem ar dzirdes zudumu.

 

Visiem vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem cilvēkiem, kuru dzirdes zudums ir no 55 dB labāk dzirdošajā ausī, ir iespēja saņemt valsts apmaksātu skaņas indikatoru ar gaismas signālu komplektā ar dūmu detektoru.

Lai to saņemtu, ir jāuzraksta iesniegums un jāiesniedz ārsta atzinums par tehniskā palīglīdzekļa nepieciešamību.

 

Uzraksti mums!
Ievadiet vārdu
Ievadiet korektu e-pastu
Ievadiet jautājumu
Ievadiet Captcha

Paldies, ziņa ir nosūtīta!