Klausīties

No augusta attālinātai saziņai Samsung Galaxy Tab A8

Kopš augusta mēneša klientiem par valsts budžeta līdzekļiem sākam izsniegt digitālo vizuālo saziņas ierīci (planšetdatoru) – Samsung Galaxy Tab A8 10.5 64GB

 

 

Tagad mums ir pieejams planšetdators ar lielāku ekrānu (10.5 collas), kā arī ar lielāku operatīvo (4GB) un iebūvēto atmiņu (64GB).

 

 

Plašāka informācija par digitālās vizuālās saziņas ierīces tehniskajiem parametriem ir pieejama mūsu mājaslapā – https://surdocentrs.lv/…/digitalas-vizualas-sazinas…/

 

✍️Atgādinām, ka valsts apmaksātu digitālo vizuālās saziņas ierīci var saņemt vājdzirdīgas un nedzirdīgas personas no septiņu gadu vecuma, kuras izmanto šajos noteikumos minētos sociālās rehabilitācijas vai surdotulka pakalpojumus (skat. Kārtība, kādā Latvijas Neredzīgo biedrība un Latvijas Nedzirdīgo savienība sniedz sociālās rehabilitācijas pakalpojumus un nodrošina tehniskos palīglīdzekļus – tiflotehniku un surdotehniku (likumi.lv).

 

 

Surdotehniskās palīdzības centrā uz vietas iesniedz vai nosūta pa pastu uz adresi: Elvīras iela 19, Rīga, LV 1083, vai pa e – pastu uz [email protected], ja dokumenti noformēti ar drošu elektronisko parakstu:
• iesniegumu tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai;
• ārstējošā ārsta atzinumu tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai.

 

Ja atkārtoti piesakās, tad ārsta atzinums nav vajadzīgs, pietiek tikai ar iesniegumu.

 

Uzraksti mums!
Ievadiet vārdu
Ievadiet korektu e-pastu
Ievadiet jautājumu
Ievadiet Captcha

Paldies, ziņa ir nosūtīta!