Klausīties

Izmaiņas gadījumos, ja persona pati vēlas iegādāties tehnisko palīglīdzekli

❗️ Grozījumi* nosaka termiņu paaugstinātas funkcionalitātes tehniskā palīglīdzekļa iegādei.
Piemēram, persona, kura pati vēlas iegādāties tehnisko palīglīdzekli – dzirdes aparātu, to varēs izdarīt un nepieciešamos dokumentus iesniegt trīs mēnešu laikā no brīža, kad saņemts Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) lēmums par atļauju iegādāties tehnisko palīglīdzekli par valsts budžeta līdzekļiem.
Gadījumos, ja persona neiesniedz dokumentus, tai tiks sūtīts atkārtots uzaicinājums iesniegt dokumentus divu nedēļu laikā, saņemt tehnisko palīglīdzekli vai tehniskā palīglīdzekļa pakalpojumu.
❗️Ja persona atkārtoti neiesniedz pieprasītos dokumentus vai neierodas saņemt pakalpojumu, tā tiks izņemta no tehnisko palīglīdzekļu pakalpojuma saņēmēju rindas.
✅Vairāk par paaugstinātas funkcionalitātes surdotehnisko palīglīdzekļu saņemšanu iespējams izlasīt mūsu mājaslapā – https://bit.ly/paaugstinata-funkcionalitate.
*2022. gada 5. jūlijā pieņemti grozījumi Ministru kabineta 2021. gada 20. aprīļa noteikumos Nr. 250 “Kārtība, kādā Latvijas Neredzīgo biedrība un Latvijas Nedzirdīgo savienība sniedz sociālās rehabilitācijas pakalpojumus un nodrošina tehniskos palīglīdzekļus – tiflotehniku un surdotehniku”.

 

Uzraksti mums!
Ievadiet vārdu
Ievadiet korektu e-pastu
Ievadiet jautājumu
Ievadiet Captcha

Paldies, ziņa ir nosūtīta!