Dzirde laiku pa laikam jāpārbauda visiem

1.martā SIA „LNS Surdotehniskās palīdzības centrs”, svinot savu 25. dzimšanas dienu un atzīmējot Pasaules dzirdes dienu, aicina uz Atvērto durvju dienu, kurā katram apmeklētājam būs iespēja pārbaudīt savu dzirdi bez maksas. Centrs atrodas Rīgā, Elvīras ielā 19 (LU Botāniskā dārza apkārtnē).

 

Atvērto durvju dienā no pl. 9 līdz 16 speciālisti ne tikai novērtēs apmeklētāju dzirdi, bet arī iepazīstinās ar jaunākajiem surdotehniskajiem palīglīdzekļiem, tajā skaitā ar tiem, kurus apmaksā valsts.

 

Dzirdes pārbaudē izmantosim jaunus InterAcoustics audiometrus. Būs iespēja bezmaksas pielāgot un izmēģināt dzirdes aparātu. Paskaidrosim un izrādīsim visu veidu dzirdes aparātu modeļus (BTE, RITE, ITE modeļi).

 

Šīgada Pasaules dzirdes dienas tēma ir “Pārbaudiet savu dzirdi”. Pasaules Veselības organizācija uzsver, ka dzirde laiku pa laikam jāpārbauda visiem cilvēkiem, jo īpaši tiem, kam ir lielāks dzirdes zuduma risks, piemēram, pieaugušajiem, kas vecāki par 50 gadiem, strādā trokšņainās vietās, ilgstoši klausās mūziku lielā skaļumā vai sirgst ar kādām ausu slimībām.

 

Tāpat 1. martā būs iespēja iegādāties dzirdes aparāta baterijas un dzirdes aparāta un ieliktņu kopšanas līdzekļus ar 10 % atlaidi.

 

Aicinām uz dzirdes pārbaudi iepriekš pierakstīties, zvanot uz tālruni 67611660 vai sūtot īsziņu uz29643789, jo vietu skaitu ir ierobežots.

 

Ja jūs esat sācis runāt skaļāk, ja jūs dzirdāt tikai daļu sarunas, ja bieži lūdzat cilvēkus atkārtot teikto, ja jums ir zvanīšanas sajūta ausī, nāciet pārbaudīt savu dzirdi!

 

1994.gada 1. martā dibinātais SIA „LNS Surdotehniskās palīdzības centrs” laika gaitā kļuvis par lielāko dzirdes tehnisko palīglīdzekļu centru Latvijā. Tās galvenais mērķis ir nodrošināt Latvijā dzīvojošiem vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem cilvēkiem nepieciešamo tehnisko palīglīdzekļu pieejamību un kvalificētu speciālistu konsultāciju.

 

Centrs piedāvā dažāda veida valsts apmaksātos surdotehniskos palīglīdzekļus: dzirdes aparātu, komunikatoru, laikrādi ar vibrozvanu, skaņas indikatoru ar mehānisko signālu vai skaņas indikatoru ar gaismas signālu, tālruni ar pastiprinātāju, digitālās vizuālās saziņas ierīci u.c.

 

Kontaktpersona:

Eduards Bērziņš – Lācis

 

Uzraksti mums!
Ievadiet vārdu
Ievadiet korektu e-pastu
Ievadiet jautājumu
Ievadiet Captcha

Paldies, ziņa ir nosūtīta!