Klausīties

Vides avārijas signalizācijas sistēmas

Ir ļoti svarīgi, lai cilvēkiem, kuriem ir dzirdes traucējumi, mājās ir uzstādīts atbilstošs dūmu detektors, kas spēj viņus pasargāt no ugunsgrēka.

Parastie dūmu detektori par dūmiem brīdinās ar nepārtrauktu spalgu skaņas signālu. Cilvēkiem, kuri nedzird, ir vajadzīgi papildus veidi, kā apzināties, ka ir  aktivizēta signalizācija. Pielāgotais dūmu detektors ir  aprīkots ar vibrējošu  paliktni jeb “spilvenu” un indikatoru ar mirgojošu gaismas signālu.

Vibrējošais  paliktnis naktī jānovieto  zem matrača vai spilvena. Ja tiek konstatēti dūmi, tad sāk skanēt trauksmes signāls, vibrēt paliktnis un gaismas indikators mirgot sarkanā krāsā.

 

Pirms lietošanas:

  1. Pārbaudiet vai vibrējošo paliktni var sajust jebkuros apstākļos un pārliecinieties, ka tas ir novietots droši un nevar izkrist.
  2. Gaismas signalizatoru novietojiet vietā, kur no jebkuras vietas telpā var redzēt mirgojošu gaismas signalizatoru.

 

Tehniskā informācija

 

Dūmu detektors Fire Angel WST-630

Tehniskie parametri:

  • Skaņas signāls 85dB;
  • Izmērs: 132x132x40,5 mm;
  • Svars: 213 g;
  • Barošanas avots: Ietver 2 nenoņemamus, integrētus litija barošanas blokus;
  • Uzstādīšana telpās, kur temperatūra ir no 4ºC līdz 38ºC.

 

Vibrospilvens Fire Angel W2-SVP-630

Tehniskie parametri:

  • Izmērs: 150x102x39 mm;
  • Svars: 460 g;
  • Barošanas avots: elektrotīkls ar noslēgtu rezerves akumulatoru.

 

Garantijas apkalpošana

 

Ja garantijas laikā precei rodas problēmas, ziņojiet par to, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz +371 20202855.

Bojāto preci var nodot Audēju ielā 15 – 4, Rīgā, LV-1050 vai sūtot pa pastu uz Audēju ielu 15 – 4, Rīgā, LV-1050.

 

 

Kā pieteikties valsts apmaksātajiem palīglīdzekļiem?

 

Valsts finansēto vides avārijas signalizācijas sistēmu var saņemt  vājdzirdīgi un nedzirdīgi cilvēki, ja dzirdes zudums ir no 55 dB (labāk dzirdošajā ausī). Lai saņemtu šo ierīci, Latvijas Nedzirdīgo savienībā ir jāiesniedz (vai jānosūta pa pastu vai elektroniski atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu):

 

1) rakstisks iesniegums. Iesniegumā norāda vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīvesvietas adresi, tālruņa numuru, elektroniskā e-pasta adresi, informāciju par vēlamo saziņas veidu, nepieciešamo tehnisko palīglīdzekli (iesnieguma paraugu skat. pievienotajā failā);
 
2) ģimenes ārsta atzinums vai atbilstošas specialitātes ārstniecības personas atzinums tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai, kurš izsniegts ne vēlāk kā sešus mēnešus pirms dokumentu iesniegšanas (atzinuma paraugu skat. pievienotajā failā). Ja Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (VDEĀK) izsniegtajā informācijā par invaliditātes noteikšanu ir norādīts, ka jums ir dzirdes funkcionēšanas traucējumi, tad atzinumu var neiesniegt.
 

 

Uzraksti mums!
Ievadiet vārdu
Ievadiet korektu e-pastu
Ievadiet jautājumu
Ievadiet Captcha

Paldies, ziņa ir nosūtīta!